+38 (050) 403-303-3 Viber +38 (096) 185-33-10 ВТ-СБ: 09:00-16:00
ВС-ПН: выходной

Стрічки для першокласників − символ 1 вересня

Перший дзвоник – це символічна подія для малюків, яка знаменує собою початок нового етапу життя. Щоб додати їй урочистості, використовують символічну атрибутику, до якої належать стрічки першокласників. Але не всі батьки розуміють, чи потрібні святкові стрічки для першокласників насправді. Розберімось, чому така символіка є вкрай важливою для дітей, і як перетворити перший день у школі на справжнє свято, що залишиться у пам’яті на все життя. 

М'ятна атласна стрічка першокласника

Зелена атласна стрічка першокласника

Бордова атласна стрічка першокласника (золото)

Першокласник: особливості віку

На віковому етапі 6-7 років у дитини формується рефлексія, тобто усвідомлення себе і свого місця в навколишньому світі. Відбувається формування самооцінки, і вона базується на оцінці, яку малюк отримує від оточення. Одночасно з цим дитина прагне вийти за рамки звичного дитячого способу життя і вчиться приймати нову для себе соціальну позицію – школяра.

Батькам потрібно знати, що для першокласників характерна підвищена емоційність. Розуміючи, що попереду чекає новий непізнаний світ, малюк може відчувати неусвідомлені страхи. Саме тому з приближенням дня, коли ваша дочка або син вперше увійдуть в шкільний клас, батькам потрібно бути більше уважними до емоцій дитини.

Деякі першачки ставляться до школи, як до нової пригоди. Але для багатьох майбутніх першокласників це зворушливо тривожний момент, який породжує різні внутрішні переживання. 

Батьки можуть навіть не здогадуватися про ступінь хвилювання, що спричинена очікуванням першого дзвінка. Іноді відмахуються від скарг майбутнього першокласника на хвилювання: «Ти вже дорослий, не канюч. Всі йдуть у перший клас, в цьому немає нічого страшного». Таким чином дорослі нівелюють значущість дитячих емоцій, що погано впливає на самооцінку дитини. Натомість можна створити емоційно сприятливу атмосферу, вибрати гарну форму зі святковою стрічкою першокласника, яка допоможе школярику психологічно підготуватись до школи. В такому разі складний період адаптації до нових шкільних умов життя може пройти легше.

Як перетворити 1 вересня на справжнє свято зі стрічками першокласників

Перші дзвоники будуть супроводжувати школярів протягом декількох років, але вони є надзвичайно особливими саме для першачків. Адже у житті небагато моментів, які відбувають один раз, і перший день у школі належить до них. Саме тому дитині потрібно заздалегідь пояснити, що свято першого дзвоника створено спеціально для першокласників.

Оскільки всі школярі йдуть на 1 вересня охайно вдягнутими, потрібно виділити першокласників проміж них. І саме для цього створені стрічки першокласників. Коли дитина буде йти до школи у святковій стрічці, вона буде бачити, що всі перехожі звертають увагу. Стрічка першокласника надасть маленькому школярику впевненості у собі та стане доказом того, що він є важливим для оточення.

Тож не зволікайте і починайте підготовку до свята першого дзвоника вже зараз, обирайте яскраві святкові стрічки першокласника. А все інше необхідне ви знайдете в магазині Knigozirka: стрічки та медалі першокласника, повітряні кульки, гірлянди та багато інших речей стануть у пригоді при прикрашанні класу та дому, щоб малюк с самого ранку відчував особливу святкову атмосферу.

Похожие статьи
Товары для детского праздника

Товары для детского праздника

Организация детского праздника – это настоящий вызов для родителей, воспитателей и учителей. Чтобы торжество удалось и принесло радость детям, оно должно быть тщательно подготовлено. Для начала нужно ..
Стрічки для першокласників на 1 вересня

Стрічки для першокласників на 1 вересня

Ще шукаєте в інтернеті запит стрічка першокласника купити? У нас вони вже є, вам залишилося тільки зробити замовлення. Такі аксесуари потрібно вибирати ретельно і з любов'ю, адже вони стануть справжні..
Медали и ленты для первоклассников

Медали и ленты для первоклассников

Лето практически подходит к концу, а это значит, что скоро наступит очень важный момент для вчерашних выпускников детских садов. Именно для них 1 сентября – самый долгожданный осенний праздник. К этом..
Медали для первоклассников

Медали для первоклассников

Лето еще в разгаре, но многие семьи уже начали подготовку к новому учебному году. Прежде всего, это родители вчерашних выпускников детских садов, ведь для будущих первоклашек 1 сентября является самым..
Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо