+38 (050) 403-303-3 Viber +38 (096) 185-33-10 ВТ-СБ: 09:00-16:00
ВС-ПН: выходной

Збірники завдань та тести для підготовки до ДПА в 4 класі

Підготовка до ДПА Збірник комплексних підсумкових робіт 4 клас Генеза Гільберг, Тарнавська

Підготовка до ДПА Збірник комплексних підсумкових робіт 4 клас Генеза Гільберг, Тарнавська

Збірник комплексних підсумкових робіт, 4 клас Гільберг Т. Г., Тарнавська С.С.Збірник призначено для ..

80 грн

Нова школа Увесь курс початкової школи у таблицях i схемах АССА Підготовка до ДПА Жукова Єрьоменко

Нова школа Увесь курс початкової школи у таблицях i схемах АССА Підготовка до ДПА Жукова Єрьоменко

Увесь курс початкової школи у таблицях i схемах О. Є. Жукова, Н. В. Єрьоменко, І. С. Марченко, О. В...

320 грн

Показано с 1 по 2 из 2 (всего 1 страниц)

Державна підсумкова атестація 4 клас у 2024 році проводитиметься лише з двох предметів: математики, української мови.

Метою її проведення є моніторинг знань учнів початкової школи, а учителі самі укладатимуть завдання для дітей. Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки України «Про організоване завершення 2023/2024 н. р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти».У загальноосвітніх навчальних закладах державній підсумковій атестації підлягають усі учні четвертих класів. Вони писатимуть ДПА у формі контрольних робіт з української мови (передбачає оцінювання результатів навчання одразу з української мови та читання) і математики. Ще у минулому році учні 4 класів писали ДПА з 3-х предметів. У цьому році школи самостійно визначають терміни проведення державної підсумкової атестації учнів 4-х класів.

Атестація з кожного предмету проводиться письмово у формі підсумкових контрольних робіт. На проведення контрольної роботи відводиться 1 академічна година (один урок): 5 хв. – на пояснення змісту роботи та інструкції щодо її виконання і 35 хв. – на її виконання. Тексти підсумкової контрольної роботи вчитель записує до початку уроку на дошці або заздалегідь друкує на окремих аркушах і перед уроком роздає кожному учневі. Зміст завдань для підсумкових контрольних робіт формується відповідно до державних вимог щодо рівня загальноосвітньої підготовки учня, визначених чинними навчальними програмами для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Завдання для підсумкових контрольних робіт розробляються методичним об'єднанням учителів (кафедрою) початкових класів загальноосвітнього навчального закладу (вчителем початкових класів у школах з малою наповнюваністю учнів).

У 2024 році для підготовки та проведення ДПА у 4 класі збірники та відповіді підготували такі видавництва як:

  • «Освіта» (місто Київ): ДПА 4 клас з математики, автор Оляницька Л.; ДПА 4 клас з української мови, автор Вашуленко М., Дубовик С та відповіді до них
  • «Генеза» (місто Київ): ДПА 4 клас з математики, автор Пархоменко Н.; ДПА 4 клас з української мови, автор Пономарьова К. І. та відповіді до них
  • «Підручники і посібники» (місто Тернопіль): ДПА 4 клас з математики, автор П Корчевська О. ; ДПА 4 клас з української мови, автор Сапун Г. та відповіді до них

Усі посібники отримали гриф «Схвалено Міністерством освіти й науки України».

Купити гуртом збірники завдань та відповіді для ДПА у 4 класі за програмою 2024 року – вигідно в інтернет-магазині Knigozirka.

Шановні вчителі, батьки та учні, наш інтернет-магазин пропонує Вам широкий асортимент посібників для підготовки до ДПА у 4 класі. Уважно розгляньте представлені книги, нічого не пропустіть! Кожен товар має свою фотографію, опис та зміст, а також можна переглянути фрагмент книги, яка Вас зацікавила. Наші консультанти, до яких можна звертатися за вказаними телефонами, нададуть Вам вичерпну інформацію із будь-якого питання, порадять, яку краще вибрати книгу. Пам'ятайте, що купити збірники ДПА 2024 4 клас гуртом на клас чи паралель краще, адже тоді Ви отримаєте гарну знижку.

Час спливає дуже швидко. Тож не варто його гаяти даремно – замовляйте книги для підготовки до ДПА 2024 4 клас в інтернет-магазині «Knigozirka». Лише наполеглива праця дає право розраховувати на бажані результати! Замовлення слід робити своєчасно, щоб отримати літературу і встигнути добре підготуватися.

Гарних Вам покупок, а Вашим випускникам – відмінних успіхів у здачі ДПА у 4 класі!