+38 (050) 403-303-3 Viber +38 (096) 185-33-10 ВТ-СБ: 09:00-16:00
ВС-ПН: выходной
  • Комплексне видання ЗНО 2022: Українська мова купить в knigozirka.com.ua

Комплексне видання ЗНО 2022: Українська мова

  • Производитель: Літера
  • Код товара: 978-966-945-188-0
  • Наличие: В наличии
175 грн
  • 3 или больше 158.50 грн
  • 10 или больше 140.00 грн
- +

Посібник "Комплексне видання ЗНО 2022: Українська мова" призначено для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови. Посібник складено відповідно до чинної програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програмою зовнішнього незалежного оцінювання.

Пропоноване навчально-тренувальний посібник допоможе старшокласникам і абітурієнтам підвищити якість знань з української мови, адаптуватися до певних типів завдань і умов, передбачених ЗНО. Визначальною прикметою посібника є те, що його структуровано за рівнями, відповідно до ступеня підготовленості абітурієнта:

- Стартовий рівень,

- Тренінгову рівень,

- Рейтинговий (підсумковий) рівень.

В кінці посібника вміщено ключі-відповіді до тестових та тренінговим завданням, за допомогою яких учні зможуть самостійно визначити ступінь освоєння мовного матеріалу. Пропонована технологія подання матеріалу сприяє інтенсифікації навчання, дозволяє старшокласникам і абітурієнтам усунути недоліки базової шкільної підготовки з української мови, щоб впевнено почувати себе під час проходження ЗНО.

Посібник із зовнішнього незалежного оцінювання призначене для старшокласників, які вступають до вищих навчальних закладів, вчителів та всіх, хто цікавиться українською мовою.

Обов'язкові та профільні предмети ЗНО на 90% складаються з тестових питань. Така система дозволить деяким перевірити не тільки пізнання в певній галузі, а й у удачі. Для того, щоб максимально підготуватися до кожного обов'язкового предмета ЗНО, необхідно вивчати його не менше року, регулярно знайомлячись з новою літературою і відвідуючи репетиторів. В такому випадку часу на вивчення всіх бажаних предметів буде недостатньо, і шанси потрапити до престижного ВНЗ на бюджет суттєво зменшаться.

Докорінно змінити ситуацію можуть тестові завдання ЗНО як з обов'язкових предметів, так і профільним. Більшість питань збігаються з тими, які будуть зустрічатися на тестуванні. Це допоможе не тільки краще здати результат, але також позитивно позначиться на розумінні самої інформації, адже вченими неодноразово доводилося, що саме тестові завдання здатні спонукати в кожному розуміння. Коли людина вибирає з кількох варіантів один, він відштовхується не тільки від теоретичних знань, але і від логічного мислення з практичними заняттями. У зв'язку з цим тести ЗНО є обов'язковими в підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.

У нашому інтернет магазині «Knigozirka» ви знайдете тільки актуальні типові тестові завдання, підготовка за якими дозволить правильно написати відповіді ЗНО і успішно пройти тестування в цілому.

Хороша підготовка до ЗНО - запорука успішного і впевненого вступу до ВНЗ.

ISBN 978-966-945-188-0
Автор Данилевская О.
Возраст 11 класс
Издательство Літера
Кол-во страниц 368
Серия Подготовка к ЗНО
Тип Пособие по ЗНО
Тип бумаги офсет
Тип обложки ламинированная
Формат, размер А4 (210*300 мм)
Язык украинский
Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Теги: Літера

Рекомендуемые товары

Комплексна підготовка до ЗНО 2023: Німецька мова

Посібник "Комплексна підготовка до ЗНО 2023: Німецька мова" містить завдання для перевірки основних ..

250.00 грн

ЗНО 2022 Українська мова та література: Власні висловлювання

Посібник "ЗНО 2022 Українська мова та література: Власні висловлювання" призначено для підготовки до..

35.00 грн

ЗНО 2022 Українська література: Тематичні узагальнення

Посібник "ЗНО 2022 Українська література: Тематичні узагальнення" призначено для підготовки до зовні..

55.00 грн

Літера: Комплексне видання ЗНО 2022: Українська мова | Комплексна підготовка до ЗНО купить в интернет-магазине Knigozirka.

Комплексне видання ЗНО 2022: Українська мова купить в интернет-магазине Knigozirka