+38 (050) 403-303-3 Viber +38 (096) 185-33-10 ВТ-СБ: 09:00-16:00
ВС-ПН: выходной

ЗНО 2022 Українська мова та література: Власні висловлювання

  • Производитель: Літера
  • Код товара: 978-966-945-037-1
  • Наличие: В наличии
35 грн
  • 3 или больше 31.50 грн
  • 10 или больше 31.50 грн
- +

Посібник "ЗНО 2022 Українська мова та література: Власні висловлювання" призначено для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. Посібник складено відповідно до чинної програми з української мови та літератури для середньої загальноосвітньої школи та програмою зовнішнього незалежного оцінювання.

Робочий зошит розроблена відповідно до оновленої специфікацією тесту з української мови та літератури зовнішнього незалежного оцінювання та Програми ЗНО. Робочий зошит містить аналіз теми твору, формулювання тези, відбір аргументів і прикладів, мовне оформлення власного висловлювання, оформлення висновку, розробку типових лексичних, граматичних і стилістичних помилок.

Посібник із зовнішнього незалежного оцінювання призначене для старшокласників, які вступають до вищих навчальних закладів, вчителів та всіх, хто цікавиться українською мовою і літературою.

Обов'язкові та профільні предмети ЗНО на 90% складаються з тестових питань. Така система дозволить деяким перевірити не тільки пізнання в певній галузі, а й у удачі. Для того, щоб максимально підготуватися до кожного обов'язкового предмета ЗНО, необхідно вивчати його не менше року, регулярно знайомлячись з новою літературою і відвідуючи репетиторів. В такому випадку часу на вивчення всіх бажаних предметів буде недостатньо, і шанси потрапити до престижного ВНЗ на бюджет суттєво зменшаться.

Докорінно змінити ситуацію можуть тестові завдання ЗНО як з обов'язкових предметів, так і профільним. Більшість питань збігаються з тими, які будуть зустрічатися на тестуванні. Це допоможе не тільки краще здати результат, але також позитивно позначиться на розумінні самої інформації, адже вченими неодноразово доводилося, що саме тестові завдання здатні спонукати в кожному розуміння. Коли людина вибирає з кількох варіантів один, він відштовхується не тільки від теоретичних знань, але і від логічного мислення з практичними заняттями. У зв'язку з цим тести ЗНО є обов'язковими в підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.

У нашому інтернет магазині «Knigozirka» ви знайдете тільки актуальні типові тестові завдання, підготовка за якими дозволить правильно написати відповіді ЗНО і успішно пройти тестування в цілому.

Хороша підготовка до ЗНО - запорука успішного і впевненого вступу до ВНЗ.

ISBN 978-966-945-037-1
Автор Литвинова И.
Возраст 11 класс
Издательство Літера
Кол-во страниц 96
Серия Подготовка к ЗНО
Тип Пособие по ЗНО
Тип бумаги офсет
Тип обложки ламинированная
Язык украинский
Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Теги: Літера

Рекомендуемые товары

Комплексне видання ЗНО 2022: Українська мова

Посібник "Комплексне видання ЗНО 2022: Українська мова" призначено для підготовки до зовнішнього нез..

175.00 грн

Літера: ЗНО 2022 Українська мова та література: Власні висловлювання | Комплексна підготовка до ЗНО купить в интернет-магазине Knigozirka.

ЗНО 2022 Українська мова та література: Власні висловлювання купить в интернет-магазине Knigozirka