+38 (050) 403-303-3 Viber +38 (096) 185-33-10 ВТ-СБ: 09:00-16:00
ВС-ПН: выходной

Святкові атрибути для першокласника на 1 вересня

Перше вересня – найважливіше свято у житті першокласників та їх батьків. У цей день діти розпочинають новий етап життя і головна мета дорослих зробити цей момент яскравим та щасливим для них. Звичайно, підготовка до свята Першого дзвоника розпочинається заздалегідь. Батьки збивають ноги у пошуках найкращої форми, бантів, портфеликів та іншого учнівського приладдя. Однак, існує ще декілька невеличких, але досить важливих речей, які підкреслюють особливий статус першачка та виділяють його серед решти дітей на урочистій лінійці. Мова йде про святкові атрибути для першокласників – стрічки, медалі та дзвоники.

Чому так важливо подбати про атрибутику для першокласника  на 1 вересня

Перш ніж ставити собі це запитання, дорослим слід згадати власний Перший дзвоник. Йти перший раз у перший клас – це так важливо і по-дорослому. Ось ти нарешті виріс, став самостійним і відповідальним. Однак, серед великого натовпу людей на шкільному подвір’ї не важко розгубитися. Тож, посвячення в першокласники і святкова стрічка та дзвоник відразу нададуть дітлахам впевненості. 

Святкова атрибутика першокласника:

  • підкреслить урочистість і важливість моменту;
  • допоможе дитині адаптуватись у перший шкільний день;
  • дасть змогу зорієнтуватись і знайти свій клас у випадку необхідності;
  • залишиться в якості приємного спогаду на все життя.

Головна ознака першокласника

Зазвичай святкові атрибути новоспеченим школярам чіпляють в урочистий момент посвячення у першокласники. Як правило, довіряють зробити це одинадцятикласникам, а ось про придбання аксесуарів мають заздалегідь подбати батьки. 

На перше вересня серед святкових атрибутів першокласника можна обрати:

Дзвіночок для першокласника з фіолетовою стрічкою   Дзвіночок для першокласника з бiлою стрічкою  Дзвіночок для першокласника

Дзвоник першокласника. Невеличкий дзвіночок з ніжним веселим дзвоном викличе посмішку у школярика та оточуючих. Зазвичай цей аксесуар обрамляється кольоровою стрічкою. Вона може бути у різних яскравих кольорах або ж патріотичного фарбування. На стрічку, як правило, наносять пам’ятний напис. Кріпляться дзвіночки на одяг першокласників за допомогою зручної та безпечної англійської шпильки. 

  М'ятна атласна стрічка першокласника  

Стрічка першокласника. Цей атрибут виглядає гарно і презентабельно. Стрічки пов’язують через плече, їх помітно здалеку, вони гарно виблискують на сонці. На стрічку наносять об’ємне зображення та напис. Такий аксесуар також може бути у різному кольоровому виконанні. Якщо у школі набирається декілька перших класів, кожен з них може обрати окремий відтінок. 

Медаль для первоклассника голубая с золотом

Медалі першокласника. Аксесуар цього типу виготовляється із атласної, оксамитової чи шовкової тканини та картону. Колір тканини можна обрати будь-який. Зазвичай це веселі та яскраві відтінки. Посередині на медаль наносяться відповідні зображення і напис, по колу виріб може бути прикрашений стразами або орнаментом. Є моделі доповнені чарівними бантиками та дзвіночками. Виглядає такий сувенір стильно та презентабельно. Кріпиться на одяг першачка за допомогою англійської шпильки чи невеликої петельки.

Кожен з цих атрибутів, як правило, має відповідний до моменту напис. Обираючи його, можна зупинитися на наявному у виробника, а можна розробити свій – унікальний. На ньому, наприклад, нанести логотип школи, її номер чи девіз, рік урочистої події. 

Незалежно від того, який аксесуар оберуть батьки та організатори свята, важливо те, що з ним дітлахи почуватимуться набагато краще та впевненіше. Вони відчують себе частиною єдиного колективу, зрозуміють важливість моменту та запам’ятають його на усе життя. Головною ж подякою для дорослих будуть щасливі усмішки першокласників. Завдяки ним шкільне свято заграє новими барвами.

Похожие статьи
Медали и ленты для первоклассников

Медали и ленты для первоклассников

Лето практически подходит к концу, а это значит, что скоро наступит очень важный момент для вчерашних выпускников детских садов. Именно для них 1 сентября – самый долгожданный осенний праздник. К этом..
Медали для первоклассников

Медали для первоклассников

Лето еще в разгаре, но многие семьи уже начали подготовку к новому учебному году. Прежде всего, это родители вчерашних выпускников детских садов, ведь для будущих первоклашек 1 сентября является самым..
Святкові стрічки для першокласників

Святкові стрічки для першокласників

Святкові стрічки для першокласників від "Кnigozirka"Щоб порадувати дітей, не обов'язково купувати їм дорогі подарунки. Створити святковий настрій допоможуть бюджетні, але ефектні аксесуари. Так, коли ..
Медаль першокласника − починаємо навчання з радістю

Медаль першокласника − починаємо навчання з радістю

Багато шкільних традицій не змінюються протягом десятиліть, і однією з таких є День знань. Традиційно в цей день проводиться урочиста шкільна лінійка і звучить перший в цьому навчальному році шкільний..
Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо