+38 (050) 403-303-3 Viber +38 (096) 185-33-10 ВТ-СБ: 09:00-16:00
ВС-ПН: выходной
  • Підготовка до ЗНО 2022: Українська мова і література Авраменко (2 частина) купить на сайте knigozirka.com.ua

Підготовка до ЗНО 2022: Українська мова і література Авраменко (2 частина)

  • Производитель: Грамота
  • Код товара: 9789663498393
  • Наличие: В наличии
160 грн
- +

Підготовка до ЗНО 2022: Українська мова і література Авраменко (2 частина). Автор: Авраменко О. Видавництво: Грамота

Збірник містить завдання в тестовій формі з української мови та літератури різного рівня складності. Він відповідає специфікації тесту ЗНО з української мови та літератури.

Посібник відповідає вимогам сучасної тестології. Його укладено відповідно до чинних навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів, затверджених Міністерством освіти і науки України.

Видання призначене для якісної підготовки старшокласників до проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.

Одним із важливих і непростих випробувань, яке вам треба буде пройти після закінчення школи, є зовнішнє незалежне оцінювання.

Щоб успішно виконати тест з української мови й літератури, готуватися до нього потрібно систематично й відповідально. З української мови треба повторювати правила, виконувати тренувальні вправи й завдання в тестовій формі, а також писати власні висловлення — творчі роботи. З української літератури потрібно читати й аналізувати твори художньої літератури, повторювати відомості з теорії літератури. Ці види робіт ви можете виконувати, використовуючи І частину цього комплекту (її укладено за тематичним принципом). А II частина містить сім варіантів тестів такого ж формату, як на зовнішньому незалежному оцінюванні.

Завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання є трьох форм, а саме:

  • з однією правильною відповіддю;
  • на встановлення відповідності;
  • з розгорнутою відповіддю (власне висловлення).

Виконуючи ці завдання, ви маєте змогу перевірити, як засвоїли навчальний матеріал з української мови за курс 5-9 класів і з літератури за курс 9-11 класів, виявити «проблемні» для вас теми, а після цього попрацювати над помилками.

З програмою та вимогами до предметних умінь і способів навчальної діяльності ви можете ознайомитися на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та Міністерства освіти і науки України, програма вміщена також у І частині цього комплекту.

Радимо вам протягом навчального року (орієнтовно раз на місяць) виконувати по одному тесту, перевіряти його, обов’язково аналізувати помилки й заповнювати сторінку самоконтролю з метою визначення динаміки навчальних досягнень з української мови та літератури.

Щоб успішно виконати тест ЗНО, радимо навчитися правильно розподіляти час. Пам’ятайте, що завдання з однією правильною відповіддю треба виконувати в середньому за одну хвилину, на встановлення відповідності — півтори дві хвилини, на написання власного висловлення відводьте одну годину. Усього на виконання тесту зовнішнього незалежного оцінювання відводиться 180 хвилин (разом із процедурою перенесення результатів до бланка відповідей, на цей вид роботи радимо виділити не менше 15-20 хвилин); отже, на тренувальний тест бажано відводити майже 160 хвилин.

Сподіваємося, що пропонований збірник допоможе вам успішно підготуватися до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Хороша підготовка до ЗНО - запорука успішного і впевненого вступу до ВНЗ

Комплект книг для підготовки до ЗНО з української мови та літератури авторства Олександра Авраменка радять як педагоги шкіл, так і викладачі курсів з ЗНО. І серед запитів "довідники ЗНО 2022" саме його посібники є найбільш популярними. На це є кілька причин.

По-перше, українська мова та література - іспит обов`язковий, хоча в 2021 році випускники зможуть обирати, здавати його повну версію - мова та література - чи тільки мову у відповідності до своїх цілей. По-друге, раціонально обрати саме тести Авраменко до ЗНО 2022, адже він є автором підручників з мови і літератури, за якими навчається більшість учнів країни.

Як побудовано книги Авраменко

Як відомо, посібник має дві частини. Їх замовляють найчастіше в комплекті, але можна замовити і окремо, якщо вам потрібна, наприклад, виключно Авраменко ЗНО 2022 2 частина.

У першу частину посібника у свою чергу входять 2 частини, відведені під підготовку до мовного тесту і окремо до тесту з літератури. Всі теми викладені відповідно до програми ЗНО на 2022 р. Матеріал викладається доступною мовою і в стислому вигляді. Кожна тема, крім конспективного викладу теорії, доповнена прикладами, вправами і завданнями у вигляді тестів, за допомогою яких і проходить тренування необхідних навичок. Також книга містить відповіді на всі завдання. Але чим відрізняється збірник завдань ЗНО укр. мова 2022 Авраменко частина 2?

Саме друга частина має дванадцять варіантів тестів формату ЗНО. Тобто концепція книг передбачає повторення теорії, виконання вправ і тестових завдань по першій частині, а надалі підготовка полягає в тренуванні саме на тестах формату ЗНО у частині другій. Це дуже корисно, бо ці тести мають свою специфіку, а також дуже важливо для цілісного усвідомлення, як будується тест, який час потрібен для його виконання, як його розподілити, які типи завдань легкі чи складні для учня і таке інше. Якщо ви добре знаєтеся на рідній мові, такий посібник, як українська мова і література ч 2 ЗНО 2022 Авраменко все одно стане вам у нагоді, адже більшість з тих, хто складає тест ЗНО, робить це вперше.

До збірника увійшли завдання різної складності. Він цілком відповідає програмі середньої школи з української мови та літератури. Купити Авраменко ЗНО 2022 українська 2 частина - це вірне рішення для тих, хто прагне високих балів. А для найкращого результату радимо вам Авраменко ЗНО 2022 комплект купити який можна на нашому сайті. Регулярних занять за цією системою цілком достатньо, аби вдало скласти іспит!

ISBN 9789663498393
Автор Авраменко А. М.
Возраст 11 класс
Издательство Грамота
Кол-во страниц 144
Серия Подготовка к ЗНО
Тип Пособие по ЗНО
Тип бумаги офсет
Тип обложки ламинированная
Формат, размер А4 (210*300 мм)
Язык украинский
Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Теги: Грамота

Рекомендуемые товары

Українська мова: Тренажер для підготовки до ЗНО

Посібник "Українська мова: Тренажер для підготовки до ЗНО" призначено для підготовки до зовнішн..

60.00 грн

Власне висловлення: посібник для підготовки до ЗНО українська мова та література (Авраменко)

У посібнику "Власне висловлення: посібник для підготовки до ЗНО українська мова та література (Аврам..

50.00 грн

Українська мова та література: Збірник завдань у тестовій формі (20 варіантів у форматі ЗНО та ДПА) Куриліна

Матеріал довідника "Українська мова та література: Збірник завдань у тестовій формі (20 варіантів у ..

140.00 грн

ЗНО 2022 Українська мова та література: Комплект книг Авраменко (Частина 1 та 2)

Цей комплект книг - ЗНО 2022 Авраменко 1 та 2 частини - має стати настільним для тих, хто готується ..

410.00 грн

Грамота: Підготовка до ЗНО 2022: Українська мова і література Авраменко (2 частина) | Комплексна підготовка до ЗНО купить в интернет-магазине Knigozirka.

Підготовка до ЗНО 2022: Українська мова і література Авраменко (2 частина) купить в интернет-магазине Knigozirka