+38 (050) 403-303-3 Viber +38 (096) 185-33-10 ВТ-СБ: 09:00-16:00
ВС-ПН: выходной
  • Підготовка до ЗНО 2022:  Українська мова та література Авраменко (1 частина) купить на сайте knigozirka.com.ua

Підготовка до ЗНО 2022: Українська мова та література Авраменко (1 частина)

  • Производитель: Грамота
  • Код товара: 9789663498386
  • Наличие: В наличии
250 грн
- +

Підготовка до ЗНО 2022:  Українська мова та література Авраменко (1 частина). Автор: Авраменко О. Видавництво: Грамота

Збірник містить теоретичний матеріал, а також завдання в тестовій формі різного рівня складності з української мови та літератури.

Посібник укладено відповідно до чинних програм з української мови та літератури для середніх загальноосвітніх навчальних закладів і програми ЗНО.
Матеріал посібника вчителі можуть використовувати під час проведення уроків для навчального тестування, тематичних контрольних робіт, а також для додаткової самостійної роботи учнів у позаурочний час.

Видання призначене для якісної підготовки школярів до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. Матеріал посібника також можуть використовувати вчителі під час проведення уроків для навчального тестування й контрольних робіт.

Мета цього навчального посібника — допомогти майбутнім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання самостійно підготуватися до виконання тестових завдань з української мови та літератури. Матеріал збірника укладено відповідно до чинних програм з української мови і літератури для середніх загальноосвітніх навчальних закладів і програми ЗНО.

Книжка складається з двох частин: І — українська мова, II — українська література. Кожна з них має таку будову: спочатку в доступній, стислій і зручній для засвоєння формі викладено необхідний теоретичний матеріал, що ілюструється прикладами. Після пояснення запропоновано в тестовій формі різного рівня систему завдань, виконавши які, кожен матиме можливість систематизувати знання за курс середньої школи. Формулювання й графічне оформлення завдань двох форм — на надання відповіді й на встановлення правильної відповідності — максимально відповідає тестовому зошиту зовнішнього незалежного оцінювання.

Книжка стане в пригоді також учням 5-10 класів під час вивчення відповідних тем, адже посібник містить значну кількість завдань, виконання яких дасть можливість набути практичних умінь і навичок з української мови і літератури.

Хороша підготовка до ЗНО - запорука успішного і впевненого вступу до ВНЗ

Для ефективної підготовки до ЗНО з української мови та літератури пропонуємо вам скористатися таким посібником, як довідник Авраменко ЗНО 2022.

В 2022 році ЗНО зазнає деяких змін, які в тому числі розповсюджуються й на тест з української мови та літератури. Випускники, які отримують повну середню освіту і планують вступати до ВНЗ, зможуть обрати тип роботи, який вони будуть здавати під час ЗНО. Це може бути українська мова або ж українська мова та література. У будь-якому випадку замовити Авраменко ЗНО 2022 1 частина та 2 частина - перший крок до успішної здачі тесту.

Ті випускники, які пов'язують своє майбутнє з гуманітарними науками, будуть здавати версію тесту з двома напрямками. Орієнтовані на технічні науки випускники зможуть обмежитися тестом з української мови. У будь-якому випадку для підготовки до ЗНО 2022 українська мова Авраменко частина 1 підійде якнайкраще.

Яким буде ЗНО

Сертифікаційна робота з мови та літератури буде включати 24 завдання з літератури і 39 - з мови з вибором відповіді + 4 завдання, де потрібно буде дати власну розгорнуту відповідь. Сертифікаційна робота з української мови в складі має 39 завдань з вибором відповіді і встановленням відповідностей і 1 завдання з власною розгорнутою відповіддю. Важливо розуміти, що і цей тест орієнтовано на перевірку базових компетентностей з літератури, проте не таких глибоких, як в роботі з мови та літератури.

Яку б з робіт ви не обрали для ЗНО, її проходження вимагає ретельної підготовки. Тому купити Авраменко ЗНО 2022 частина 1 для теста з мови та літератури - вірне рішення!

Докладніше про посібник Авраменко

Перш ніж докладніше розглянути, чим відрізняється книга українська мова Авраменко ЗНО 2022 частина 1 і які її переваги, відзначимо, що саме Олександр Авраменко – провідний автор підручників з рідної мови та літератури, за якими навчаються діти з 5 по 11 клас. Тому логічно готуватися до тесту саме по його книзі від видавництва "Грамота" саме з метою допомогти в підготовці до ЗНО.

ЗНО 2022 Авраменко збірник тестів має такі переваги:

  • якісні дані книги;
  • фундаментальна підготовка;
  • комплекс книг для підготовки.

Якщо ви досі розмірковуєте, який посібник купити для ЗНО 2022, не вагайтеся, комплекс Авраменко - це найкращий вибір. Саме по його книгах готувались кращі випускники минулих років!


ISBN 9789663498386
Автор Авраменко О. М.
Возраст 11 класс
Издательство Грамота
Кол-во страниц 496
Серия Подготовка к ЗНО
Тип Пособие по ЗНО
Тип бумаги офсет
Тип обложки твердая
Формат, размер А5 (150*210 мм)
Язык украинский
Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Теги: Грамота

Рекомендуемые товары

Подготовка к ЗНО. Украинский язык и литература. Справочник

Справочник "Подготовка к ЗНО. Украинский язык и литература. Справочник" предназначен для подготовки ..

100.00 грн

Пiдготовка до ЗНО Українська мова та література: Довідник + тести (повний повторювальний курс) Куриліна

Матеріали збірника "Пiдготовка до ЗНО Українська мова та література: Довідник + тести (повний повтор..

120.00 грн

2021 ЗНО. Українська мова. Тренувальні тестові завдання для технічних вузів

Уміння послуговуватися тестами як засобом засвоєння та перевірки лінгвістичних знань набуло особливо..

110.00 грн

Українська мова та література: Збірник завдань у тестовій формі (20 варіантів у форматі ЗНО та ДПА) Куриліна

Матеріал довідника "Українська мова та література: Збірник завдань у тестовій формі (20 варіантів у ..

140.00 грн

ЗНО 2022 Українська мова та література: Комплект книг Авраменко (Частина 1 та 2)

Цей комплект книг - ЗНО 2022 Авраменко 1 та 2 частини - має стати настільним для тих, хто готується ..

410.00 грн

Грамота: Підготовка до ЗНО 2022: Українська мова та література Авраменко (1 частина) | Комплексна підготовка до ЗНО купить в интернет-магазине Knigozirka.

Підготовка до ЗНО 2022: Українська мова та література Авраменко (1 частина) купить в интернет-магазине Knigozirka