+38 (050) 403-303-3 Viber +38 (096) 185-33-10 ВТ-СБ: 09:00-16:00
ВС-ПН: выходной

Початкова школа

Выберите подкатегорию

Початкова школа

Початкова школа за новою програмою

Початкова школа — це не «школа досвіду», а школа дорослішання, перший досвід дитини в освіті, місце проби своїх сил, простір, де можна розкрити особистісний потенціал.

Стратегічне завдання та головна ідея початкової школи — виховання людини світу, яка усвідомлює спільне коріння людства і спільну відповідальність за життя на нашій планеті, здатну її вдосконалювати та підтримувати на ній мир. Тому ми працюємо за новою програмою НУШ, яка дозволяє дітям навчатися в атмосфері дослідження світу в рамках шкільних предметів.

Початкова школа за програмою НУШ

Програма початкової школи дає можливість проявити себе в тому середовищі, де викладачі спрямовують дітей, формуючи розуміння цінності освіти, де ідеї та пропозиції учнів чують і слухають, в кожному пробуджують спрагу до знань, створюють умови та ситуації для фізичного, соціального та інтелектуального розвитку.

У початковій школі за новою програмою НУШ весь процес навчання зрозумілий кожному учневі і батькам. У дітях підтримується тяга до отримання знань, а освітній процес підходить кожному, так як програма НУШ застосовує індивідуальний підхід.

Початкова школа — школа майбутнього успіху

У віці з 6 до 11 років у дітей формується внутрішнє ставлення до отримання знань як до придбання ключа від захоплюючого світу досліджень і відкриттів. Саме тому основна увага в початковій школі приділяється формуванню у дітей уміння вчитися. Вироблення навчальних умінь і навичок і, при цьому, збереження та розвиток неповторної індивідуальності дитини — така мета Нової Української Школи. Розроблена програма, в яку інтегровані і навчальний процес, і позакласна діяльність.

На сторінках нашого сайту Knigozirka ви легко знайдете навчально-методичну літературу для початкової школи за новою навчальною програмою НУШ:

  • Пiдручники для початкової школи;
  • Зошити для учнів 1—4 класів;
  • Методичну літературу для вчителів початкових класів;
  • Плакати та демонстраційні матеріали;
  • Дипломи i медалi для першокласникiв та випускникiв початкової школи.

Ми пропонуємо літературу провідних видавництв України не тільки за прайсовими цінами виробника, а й з невеликими знижками. З інтернет-магазином Knigozirka ви легко підготуєте дитину до школи.

Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.

Анрі Барбюс