+38 (050) 403-303-3 Viber +38 (096) 185-33-10 ВТ-СБ: 09:00-16:00
ВС-ПН: выходной

Медаль першокласника − починаємо навчання з радістю

Багато шкільних традицій не змінюються протягом десятиліть, і однією з таких є День знань. Традиційно в цей день проводиться урочиста шкільна лінійка і звучить перший в цьому навчальному році шкільний дзвінок. Особливо трепетно цього дня чекають найменші учні − першачки, для яких з першим дзвінком починається подорож у доросле життя. 

Щоб перший день у школі став дійсно незабутнім, вчорашнім випускникам дитячого садочка заведено дарувати особливі сувеніри. Більшість батьків намагаються вибрати корисні подарунки для першокласників, які стануть в пригоді в подальшому навчанні. Ми  рекомендуємо купити медалі першокласника, які допоможуть маленьким школярикам відчути себе особливими й значущими для всіх навколишніх.

Медаль для первоклассника желто-голубая

Медаль для первоклассника синяя с белым (именная)

Медаль для первоклассника: бордовая с белым

Медаль першокласника − стимул до нових досягнень

Початок навчання в школі є важливим і дуже зворушливим моментом для кожного першокласника. Діти цього віку дуже емоційні, тому переживають про те, як складуться їхні стосунки з учителем і новими друзями, чи буде складним навчання, і наскільки успішними вони будуть в новій для себе сфері діяльності. Щоб підсолодити переживання дітей, батьки часто обирають як подарунок на 1 вересня книги, корисне шкільне приладдя або солодощі. Але для дітей більш приємним є символічні сувеніри, ніж практичні подарунки, які дитина може отримати в будь-який інший день. Тому краще подарувати першачкам пам'ятну медаль першокласника, яка одночасно виконує декілька важливих завдань.

Барвиста медаль з написом «Першокласник» виділятиме маленьких школярів із загальної маси ошатно одягнених дітей. З нею першокласники будуть відчувати себе особливими на шкільному святі та зрозуміють, що урочисту лінійку було організовано спеціально для них.

Поки діти ходили в дитячий садок, вони навчилися розуміти, що за успіхи їх чимось заохочують. Безумовно, попереду маленьких школярів будуть нагороджувати за гарне навчання позитивними оцінками, дипломами та грамотами. Але вручення медалі першокласника на 1 вересня стане символічним проявом того, що ви вирите в можливості й майбутні успіхи дитини. Тому така нагорода вселятиме в школярика гордість й віру у свої сили.

Практичні подарунки рано чи пізно будуть використані, а медаль «Першокласник» можна залишити на довгу пам’ять. Нехай вона стане першим предметом у скрині шкільних речей, які після закінчення школи будуть нагадувати вже дорослій людині про найкращі шкільні роки.

Як можна вручити медалі першокласникам

Дуже урочисто і зворушливо буде виглядати вручення медалей першокласникам майбутніми випускниками школи. Однак цей момент потрібно заздалегідь обговорити з адміністрацією школи, щоб церемонію вписали в сценарій урочистої лінійки. Також медалі першокласника може вручити в класі перший учитель. Це буде виглядати як своєрідне знайомство і те, що педагог уже любить і цінує своїх нових учнів.

Але якщо ви хочете, щоб на перший дзвінок школяр вже йшов з красивою медалькою на грудях, батьківському комітету варто заздалегідь купити медалі і роздати всім батькам. В цьому випадку мініатюрну посвяту в першокласники можна влаштувати з самого ранку вдома, і урочисто надіти медаль на школяра як завершальний штрих шкільного вбрання. 

Як обрати медаль першокласника

В інтернет-магазині Кnigozirka можна купити медаль першокласника на стрічці, яка вдягається на шию, або 3D медаль першокласника на розетці з атласних стрічок, що закріплюється на одязі, як значок. Найчастіше на клас закуповуються медальки одного кольору, щоб маленькі школярики могли відрізнити серед усіх першачків учнів саме свого класу. Якщо медаль буде вручатись на шкільній лінійці або в класі, одночасно з нею можна видати кожному школярику Посвідчення першокласника, де буде написано, що він офіційно та урочисто був прийнятий у 1 клас. 

Похожие статьи
Медали и ленты для первоклассников

Медали и ленты для первоклассников

Лето практически подходит к концу, а это значит, что скоро наступит очень важный момент для вчерашних выпускников детских садов. Именно для них 1 сентября – самый долгожданный осенний праздник. К этом..
Медали для первоклассников

Медали для первоклассников

Лето еще в разгаре, но многие семьи уже начали подготовку к новому учебному году. Прежде всего, это родители вчерашних выпускников детских садов, ведь для будущих первоклашек 1 сентября является самым..
Святкові стрічки для першокласників

Святкові стрічки для першокласників

Святкові стрічки для першокласників від "Кnigozirka"Щоб порадувати дітей, не обов'язково купувати їм дорогі подарунки. Створити святковий настрій допоможуть бюджетні, але ефектні аксесуари. Так, коли ..
Святкові атрибути для першокласника на 1 вересня

Святкові атрибути для першокласника на 1 вересня

Перше вересня – найважливіше свято у житті першокласників та їх батьків. У цей день діти розпочинають новий етап життя і головна мета дорослих зробити цей момент яскравим та щасливим для них. Звичайно..
Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо