+38 (050) 403-303-3 Viber +38 (096) 185-33-10 ВТ-СБ: 09:00-16:00
ВС-ПН: выходной
  • Математика (профiльний рівень): Тренажер для підготовки до ЗНО купить в knigozirka.com.ua

Математика (профiльний рівень): Тренажер для підготовки до ЗНО

60 грн
  • 10 или больше 54.00 грн
  • 30 или больше 40.00 грн
- +

Посібник "Математика (профiльний рівень): Тренажер для підготовки до ЗНО" призначено для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Посібник складено відповідно до чинної програми з математики для середньої загальноосвітньої школи та програмою зовнішнього незалежного оцінювання.

У посібнику подано тренувальні тестові завдання з математики різних рівнів складності для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації, зразки бланків відповідей і відповіді та вказівки до розв’язання завдань.

Посібник призначений для учнів старших класів, абітурієнтів, студентів, учителів, а також для всіх хто вивчає математику та прагне ефективними методами перевірити рівень знань.

Обов'язкові та профільні предмети ЗНО на 90% складаються з тестових питань. Така система дозволить деяким перевірити не тільки пізнання в певній галузі, а й у удачі. Для того, щоб максимально підготуватися до кожного обов'язкового предмета ЗНО, необхідно вивчати його не менше року, регулярно знайомлячись з новою літературою і відвідуючи репетиторів. В такому випадку часу на вивчення всіх бажаних предметів буде недостатньо, і шанси потрапити до престижного ВНЗ на бюджет суттєво зменшаться.

Докорінно змінити ситуацію можуть тестові завдання ЗНО як з обов'язкових предметів, так і профільним. Більшість питань збігаються з тими, які будуть зустрічатися на тестуванні. Це допоможе не тільки краще здати результат, але також позитивно позначиться на розумінні самої інформації, адже вченими неодноразово доводилося, що саме тестові завдання здатні спонукати в кожному розуміння. Коли людина вибирає з кількох варіантів один, він відштовхується не тільки від теоретичних знань, але і від логічного мислення з практичними заняттями. У зв'язку з цим тести ЗНО є обов'язковими в підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.

У нашому інтернет магазині «Knigozirka» ви знайдете тільки актуальні типові тестові завдання, підготовка за якими дозволить правильно написати відповіді ЗНО і успішно пройти тестування в цілому.

Хороша підготовка до ЗНО - запорука успішного і впевненого вступу до ВНЗ.

ISBN 9789660738010
Автор Капиносов А.
Возраст 11 класс
Издательство Підручники і посібники
Кол-во страниц 128
Серия Подготовка к ЗНО
Тип Пособие по ЗНО
Тип бумаги офсет
Тип обложки мягкая
Формат, размер А4 (210*300 мм)
Язык украинский
Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Теги: Підручники і посібники

Рекомендуемые товары

Тренажер для підготовки до ЗНО: Фізика

Підготовка до ЗНО, безумовно, трудомісткий процес, який вимагає від школярів старанності, концентрац..

60.00 грн

Математика: Збірник тестових завдань для підготовки до ЗНО

Пропонований посібник "Математика: Збірник тестових завдань для підготовки до ЗНО" призначений для с..

100.00 грн

Издательство Пiдручники i посiбники: Математика (профiльний рівень): Тренажер для підготовки до ЗНО | Подготовка к ЗНО купить в интернет-магазине Knigozirka.

Математика (профiльний рівень): Тренажер для підготовки до ЗНО купить в интернет-магазине Knigozirka