+38 (050) 403-303-3 Viber +38 (096) 185-33-10 ВТ-СБ: 09:00-16:00
ВС-ПН: выходной
  • Історія України: 2000 тестів для підготовки до ЗНО купить в knigozirka.com.ua

Історія України: 2000 тестів для підготовки до ЗНО

  • Производитель: Літера
  • Код товара: 978-966-945-197-2
  • Наличие: В наличии
135 грн
  • 10 или больше 121.50 грн
  • 30 или больше 108.00 грн
- +

Посібник "Історія України: 2000 тестів для підготовки до ЗНО" призначено для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Посібник складено відповідно до чинної програми з історії України для середньої загальноосвітньої школи та програмою зовнішнього незалежного оцінювання.

Пропонований посібник призначений для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з історії України. Його структура і зміст завдань повністю відповідають вимогам відповідних програм ЗНО. Посібник містить 2000 тестів для підготовки до ЗНО, коментар щодо вирішення завдань зошита, правильно заповнений бланк відповідей, типові тестові завдання з кожної теми, завдання поглибленого рівня з покроковим рішенням, схеми оцінювання, корисні поради та професійні коментарі, тести в форматі ЗНО, бланки відповідей, відповіді до всіх тестових завдань.

Посібник із зовнішнього незалежного оцінювання призначене для старшокласників, які вступають до вищих навчальних закладів, вчителів та всіх, хто цікавиться історією України.

Обов'язкові та профільні предмети ЗНО на 90% складаються з тестових питань. Така система дозволить деяким перевірити не тільки пізнання в певній галузі, а й у удачі. Для того, щоб максимально підготуватися до кожного обов'язкового предмета ЗНО, необхідно вивчати його не менше року, регулярно знайомлячись з новою літературою і відвідуючи репетиторів. В такому випадку часу на вивчення всіх бажаних предметів буде недостатньо, і шанси потрапити до престижного ВНЗ на бюджет суттєво зменшаться.

Докорінно змінити ситуацію можуть тестові завдання ЗНО як з обов'язкових предметів, так і профільним. Більшість питань збігаються з тими, які будуть зустрічатися на тестуванні. Це допоможе не тільки краще здати результат, але також позитивно позначиться на розумінні самої інформації, адже вченими неодноразово доводилося, що саме тестові завдання здатні спонукати в кожному розуміння. Коли людина вибирає з кількох варіантів один, він відштовхується не тільки від теоретичних знань, але і від логічного мислення з практичними заняттями. У зв'язку з цим тести ЗНО є обов'язковими в підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.

У нашому інтернет магазині «Knigozirka» ви знайдете тільки актуальні типові тестові завдання, підготовка за якими дозволить правильно написати відповіді ЗНО і успішно пройти тестування в цілому.

Хороша підготовка до ЗНО - запорука успішного і впевненого вступу до ВНЗ.

ISBN 978-966-945-197-2
Автор Власов В.С., Панарин О. Е.
Возраст 11 класс
Издательство Літера
Кол-во страниц 296
Серия Подготовка к ЗНО
Тип Пособие по ЗНО
Тип бумаги офсет
Тип обложки мягкая
Формат, размер А4 (210*300 мм)
Язык украинский
Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Теги: Літера

Рекомендуемые товары

Комплексне видання ЗНО 2022: Історія України

Посібник "Комплексне видання ЗНО 2022: Історія України" призначено для підготовки до зовнішнього нез..

175.00 грн

Історія України: Комплексне видання для підготовки ЗНО 2022

Посібник "Історія України: Комплексне видання для підготовки ЗНО 2022" призначено для підготовки до ..

170.00 грн

Издательство Літера: Історія України: 2000 тестів для підготовки до ЗНО | Подготовка к ЗНО купить в Украине ✿ Knigozirka

Історія України: 2000 тестів для підготовки до ЗНО купить в интернет-магазине Knigozirka